1% felajánlás "Együtt minden sikerül" Adószámunk: 18311927-1-02

Élet fája program "ültető party"

Értékelés:
(0 szavazat)

Mi már zöld úton járunk, csatlakozz hozzánk!

Ha részt veszel a programban írd az esemény alá, hogy ott leszek.

Egyesületünk is részt vesz az Élet fája programban és várjuk a résztvevő szervezeteket, közösségeket a faültetési akciónapunkra november 7-én 14:00 - 16:00-ig a 6-os út lovarda utca kereszteződésénél. 
Találkozó: 
Lovarda utcában az autósbolt előtt 13:55-kor

 

November 7-én 15:00 - 16:00-ig a 6-os út a Móré F. betorkollásánál.
Találkozó: 
Lovarda utcában az autósbolt előtt 14:55-kor

Zöld Úton programról
Ebben az évben – immár hagyományosan - folytatódik PMJV Önkormányzatának faültetési akciója. Aki fát ültet, hisz a jövőben. Hisz abban, hogy városunk nemcsak zöldebb, tisztább levegőjű, de hosszú távon fenntarthatóbb, élhetőbb lehet. Reméljük egyre többen gondoljuk így és nem csak gondoljuk de aktívan teszünk is érte. Az előző évek óvodai és iskolai programjai után idén ismét az Ökováros - Ökorégió Alapítvány koordinálásával és a BIOKOM Kft. szakmai irányításával valósul meg városunkban közösségi fa – és cserjeültetés.
Pécs egyik legforgalmasabb főútján, a 6-os út mellett október 28 – tól egy hónapon keresztül 200 db fa és 5400 cserjét ültetnek el összefogásban civil szervezetek, vállalkozások, cégek, oktatási intézmények.
Az eseményekről folyamatosan tájékozódhatnak itt weboldalunkon, az alapítvány facebook oldalán, az írott és elektronikus sajtó megjelenési lehetőségein.
Mi már zöld úton járunk, Ön is velünk tart?

Megjelent: 2062 alkalommal Utoljára frissítve: 2014. január 28., kedd 18:17
A hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Adó 1%

Kérlek támogass minket adód 1%-val!

adószámunk:

18311927-1-02

Keresés az eletmodpecs.hu-n